Şehirlerarası Nakliyat, Hatay Taşımacılık

Dünya her gün büyük bir hızla değişiyor.   Engin Nakliyat Firması da bu değişime ayak uydurup kendisini aynı hızda geliştirmesi gerektiğine inanıyor. Eğer bu gelişmenin gerisinde kalırsak sistemin çarkları arasında kaybolup gideceğimizi ve müşterilerimizin her zaman yeni bir hizmet veren bulacağını biliyoruz.
Bu bilinçle Engin evden eve nakliyat firmamızı kurduk, her gün kendimizi ve hizmetlerimizi iyileştirerek yolumuza devam ediyoruz. İşimizin en önemli kısmının iyi bir ekip kurmak olduğuna inanıyoruz. İyi bir ekibin her zorluğun üstesinden beraber gelebileceğini yıllar içinde gördük ve deneyimledik. Bu nedenle ben hep şu sözlerle hareket etim.
                  < HİKAYEMİZ >
Kurucumuz Engin Küspeci 10 yılı aşkın bir süre hizmet sektöründe deneyim sahibi olduktan sonra 2010 yılında evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Hikayemiz çok eski olmasa da iyi hizmetin değerini bilen 10 yıllık bir geçmişe sahibiz.
 Kurucumuz Engin Küspeci neden evden eve nakliyat sektörünü seçtiğini kendi sözleri ile açıklıyor.
 “Tam bir kabustu son taşınma serüvenimiz. Bu kadar kötü hizmetin içinde, iyi hizmetin bir yıldız gibi parlayıp herkese kendini göstereceğini düşünerek böyle bir girişim başlattım
       Bir arada kalmak ilerlemedir.
       Bir araya gelmek başarıdır
       Birlikte çalışmak başarıdır
ankara nakliyat | ankara evden eve nakliyat